Eiendomsfinans AS

Oslo

Bygdøy Allé 5 0257 oslo

932 27 663

oslo@eiendomsfinans.no

Oslo

Bygdøy Allé 5 0257 oslo

932 27 663

oslo@eiendomsfinans.no

Team

Our employees

Anders Fagerli
Finans- og forsikringsrådgiver

922 82 901

fagerli@eiendomsfinans.no

Atle Ryssmo
Leder Spesialfinansiering | Partner

977 83 449

atle@eiendomsfinans.no

Filip Audunhus
Forsikringsansvarlig

412 06 042

audunhus@eiendomsfinans.no

Frederik Motzfeldt
Finans- og forsikringsrådgiver

47 88 80 89

frederik@eiendomsfinans.no

Lavrans Solli
Finans- og forsikringsrådgiver

975 65 435

solli@eiendomsfinans.no

Lasse Kollerøs Olsen
Kontorleder | Partner

932 27 663

lasse@eiendomsfinans.no

Morten Strande
Senior finans- og forsikringsrådgiver

952 88 155

strande@eiendomsfinans.no

Ole Martin Jansson
Finans- og forsikringsrådgiver

478 74 185

jansson@eiendomsfinans.no

Ole Mossin Olesen
Direktør Compliance | Partner

930 68 454

Ole@eiendomsfinans.no

Roar Rambøl Hillestad
Viseadministrerende Direktør | Partner

45 22 62 60

roar@eiendomsfinans.no

Tom-Kenneth Tømmerås
Senior finans- ogforsikringsrådgiver

978 88 699

tk@eiendomsfinans.no

Said Salimi
Finans- og forsikringsrådgiver

993 68 649

salimi@eiendomsfinans.no

Camilla Vike
Finans- og forsikringsrådgiver

452 07 395

camilla@eiendomsfinans.no

Bjørn Bergene
Finans- og forsikringsrådgiver

97163810

bjorn@eiendomsfinans.no

Daniel Zamora
Finans- og forsikringsrådgiver

41341005

zamora@eiendomsfinans.no

Remi Amin Raja
Finans- og forsikringsrådgiver

45455540

remi@eiendomsfinans.no

Mads Fossum Normann
Finans- og forsikringsrådgiver

90559348

mads@eiendomsfinans.no

Isabell Kristiansen
Rådgiver spesialfinansiering

926 53 247

isabell@eiendomsfinans.no

Contact us

Leave your message here